سرویس آنلاک و حذف آیکلود

با استفاده از این سرویس Find My دستگاه شما خاموش می شود و اپل آیدی از دستگاه حذف خواهد شد.

ریستور به آخرین نسخه

برای استفاده از سرویس حذف آیکلود می بایست ابتدا دستگاه را به آخرین ورژن IOS ریستور کنید. برای انجام اینکار بهترین روش وارد کردن دستگاه به DFU Mode و ریستور از طریق آیتونز است.

بررسی وضعیت آیکلود

سرویس های حذف آیکلود تنها برای دستگاه هایی قابل استفاده اند که وضعیت آیکلود آن ها Clean باشد.متاسفانه برای دستگاه های Lost و Erased سرویس حذف آیکلود رسمی وجود ندارد.

سرویس حذف آیکلود

بعد از ریستور و بررسی وضعیت آیکلود می توانید سرویس آنلاک و حذف آیکلود را سفارش دهید. بعد از ثبت سفارش دستگاه خود را خاموش کنید. با پردازش و تکمیل سفارش به شما اطلاع دهیم

ارائه بهترین و مطمئن ترین سرویس آنلاک و حذف آیکلود

سریع ترین و مناسب ترین سرویس حذف آیکلود با پشتیبانی از تمامی دستگاه ها و بازدهی 100 درصدی

بازدهی 100 درصدی سرویس

پشتیبانی از تمامی دستگاه های اپل

آنلاک و حذف آیکلود در سریع ترین زمان

Activation Lock

راه کارهای عبور از صفحه Activation Lock به همراه مزایا و معایب

ورود با اپل آیدی و رمز

قطعا اولین و بهترین گزینه ورود، وارد کردن اپل آیدی و رمز آیکلود دستگاه می باشد. اگر تنها اپل آیدی دستگاه در اختیار دارید می توانید با بازیابی رمز جدید از قفل آیکلود عبور کنید.

حذف و آنلاک آیکلود

در صورتی که هیچ اطلاعاتی از اپل آیدی قفل شده بر روی دستگاه ندارید بهترین روش استفاده از سرویس های حذف آیکلود است که به صورت قانونی و دائمی اپل آیدی و آیکلود از دستگاه شما حذف می کند.

بایپس قفل آیکلود

منظور از بایپس (Bypss) دور زدن قفل آیکلود است. در این روش Find My دستگاه در سرورهای اپل همچنان روشن است و با ریستور یا آپدیت، دستگاه مجددا قفل می شود. همچنین این روش تنها تا سری X آیفون قابل اجراست و فقط برای دستگاه های مدل 7 تا X آیفون که دارای MIED نمی باشند امکان استفاده از شبکه همراه وجود دارد.

تعویض بورد (Board) دستگاه

قطعا آخرین روش پیشنهادی تعویض بورد دستگاه است. با تعویض بورد تمام اطلاعات دستگاه و از همه مهم تر IMEI دستگاه عوض می شود و طبیعتا هیچ اثری از اپل آیدی و آیکلود قبلی بر روی دستگاه نخواهد بود.

سرویس Find My در آیکلود

آیکلود دارای سرویسی به نام Find My می باشد که با فعال کردن آن می توانید از طریق آن محل دستگاه خود را بر روی نقشه مشاهده کنید.

از مزایای استفاده از این سرویس فرآهم کردن امنیت بسیار بالا برای حفظ اطلاعات شخصی کاربر است. چنان چه شما دستگاه خود را گم کنید با فعال کردن گزینه Lost Mode یا Lock تمام اطلاعات شما پس از اتصال دستگاه به اینترنت پاک شده و دستگاه به تنظیمات کارخانه بازگردانی خواهد شد.

قطعا بزرگترین عیب این سرویس زمانی است که شما دستگاهی از فردی دیگر خریداری کرده اید و بدون توجه به روشن بودن گزینه Find My ، دستگاه را به تنظیمات کارخانه بازگردانی می کنید که در این شرایط چنان چه به مالک قبلی دستگاه دسترسی نداشته باشید استفاده از دستگاه برای شما مقدور نخواهد بود.

نظرات مشتریان

آخرین نظرات ثبت شده کاربران در مورد تجربه استفاده از سرویس های آنلاک آیکلود

سرویس بررسی وضعیت و آنلاک آیکلود

در صورتی که دستگاه شما در صفحه اکتیوشن لاک متوقف شده و اپل آیدی متصل به دستگاه را در اختیار ندارید استفاده از سرویس حذف آیکلود بهترین گزینه برای شماست. جهت سفارش سرویس از فرم زیر استفاده کنید. توجه داشته باشید این سرویس تنها در وضعیت آیکلود Clean موثر است. چنانچه از وضعیت آیکلود دستگاه خود اطمینان ندارید قبل از سفارش، از سرویس بررسی وضعیت آیکلود استفاده کنید.